Zadzwoń teraz +48 535 700 161
Świat
Wyjątkowych
Wnętrz
Usługi
Luksusowych
Wnętrz
…

Arclinea

Arclinea

Arclinea to włoski producent kuchni założony w 1925 r. przez Silvio Fortunę w Codogno jako mały warsztat stolarski. Niemniej, początki marki sięgają znacznie głębiej – pradziadek Silvio Fortuny robił meble na zamówienie już w 1816 r. jednak rodzinny biznes stolarski przerwała I wojna światowa.
Od lat 60-tych XX w. Arclinea zajmuje się wyłącznie produkcją stolarki kuchennej, a w szczególności mebli na sprzęty i urządzenia kuchenne. Celem firmy jest tworzenie rozwiązań kuchennych trwałych, funkcjonalnych i zaspokajających oczekiwania wymagających klientów, a przyczynianie się do poprawy jakości życia osób korzystających z kuchni od lat przyświeca wyborom biznesowym marki.

Arclinea: precyzja i innowacja w działaniu

Techniczna i praktyczna precyzja, innowacyjne kształty i dopasowanie do wnętrza – to cechy charakterystyczne rozwiązań Arclinea. Każda innowacja to ewolucja przestrzeni do gotowania, która dzięki temu staje się wyjątkowa, zaspokajając wszystkie kuchenne potrzeby użytkowników. Umiejętna organizacji pracy, doskonała integracja relacji człowiek-maszyna, optymalizacja czasu i zasobów ludzkich – to składniki, które sprawiły, że Arclinea jest jednym z liderów włoskiego przemysłu meblarskiego.

Ponadczasowy design

Jednak przede wszystkim kuchnie Arclinea to doskonały, ponadczasowy design w służbie miłości do gotowania oraz rozwiązania z profesjonalnych kuchni przeniesione do prywatnych domów. Za takie podejście odpowiada jeden z najwybitniejszych włoskich architektów i projektantów – Antonio Citterio. To on – przekonany o tym, że kuchnia jest sercem każdego domu – proponuje klientom marki funkcjonalne i ergonomiczne przestrzenie pieczołowicie zaprojektowane i wykonane w najwyższym standardzie.

Dobre dla klientów, dobre dla planety

Arclinea to marka niezwykle przyjazna środowisku, zarówno jeśli chodzi o wykorzystywane materiały, jak i stosowane procesy produkcyjne. Drewno, aluminium, stal nierdzewna czy szkło zastosowane w meblach są w pełni recyklowalne, a wykorzystywane lakiery i farby mają bazę wodną. W dzisiejszym świecie to niewątpliwa zaleta, która dla wielu klientów jest również ważna co ekskluzywny design i luksusowe wykończenia.

Social Media

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Zamknij
Wyślij Zapytanie