Zadzwoń teraz +48 535 700 161
Świat
Wyjątkowych
Wnętrz
Usługi
Luksusowych
Wnętrz
…

Devon&Devon

Devon&Devon

Devon&Devon to luksusowa marka łazienkowa, która powstała ponad 30 lat temu we Florencji. Meble, armatura i szeroko rozumiane wyposażenie łazienkowe są głównym przedmiotem działalności firmy. Devon&Devon stawia na jakość i najlepszy włoski design – szlachetne, zrównoważone materiały, niepowtarzalne kształty, harmonijne połączenia i eleganckie rozwiązania.

Devon&Devon: łazienki szyte na miarę

Firma Devon & Devon została założona przez dwóch architektów i obecnie jest częścią Grupy Italcer; z racji osób fundatorów ma w swoim DNA kulturę „projektowania”. Dlatego oprócz kompletnych kolekcji, oferuje też „D&D Tailored Interiors”: unikalną usługę projektowania rozwiązań szytych na miarę, którą realizują wyspecjalizowani pracownicy oraz wewnętrzny zespół architektów.
W ciągu trzech dekad Devon&Devon na zawsze zmienił sposób, w jaki postrzegamy łazienkę. Dzięki pierwszej wannie w stylu wiktoriańskim wyposażonej w większe głowice prysznicowe oraz wynalezieniu na nowo konsol i paneli, łazienka w świecie Devon&Devon przekształciła się ze zwyczajnego i funkcjonalnego miejsca w piękne i niepowtarzalne otoczenie poświęcone osobistej pielęgnacji.

Stylowe inspiracje

Kolekcje Devon&Devon sięgają do bardzo różnych porządków stylistycznych – projektantów inspiruje surowa epoka wiktoriańska, szalona Belle Epoque, optymistyczne amerykańskie art deco, włoska dolce vita czy roztańczone lata pięćdziesiąte. Taka mnogość inspiracji sprawia, że unikatowe projekty od Devon&Devon zaspokajają najwybredniejsze gusta i pasują do każdego wnętrza.
Devon & Devon to ekskluzywny sposób na cieszenie się domem. To najwyższa jakość, wywodząca się z miłości do surowców i niezwykłych umiejętności rzemieślników. To wyraz dobrego smaku i ponadczasowego stylu. Proponowane przez markę produkty odtwarzają i reinterpretują najlepsze europejskie tradycje i dwudziestowieczne wzornictwo, a jednocześnie odważne patrzą w stronę teraźniejszości. W swojej florenckiej siedzibie i sklepach na całym świecie firma oferuje wszystko, czego potrzeba, aby każde miejsce stało się domem, do którego chce się wracać, a łazienka – przytulnym, funkcjonalnym i pięknym centrum codziennej pielęgnacji.

Social Media

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Zamknij
Wyślij Zapytanie