Zadzwoń teraz +48 535 700 161
Świat
Wyjątkowych
Wnętrz
Usługi
Luksusowych
Wnętrz
…

Etro Home Interiors

Etro Home Interiors

Etro, znane przede wszystkim z produkcji kojarzących się z Bliskim Wschodem tkanin, a w szczególności materiałów ze wzorem paisley, uruchomiło linię Home Interiors we współpracy z Jumbo Group. To naturalna kontynuacja dotychczasowej działalności Etro, która podziela zarówno jej styl, jak i wartości. W Etro Home Interiors włoskie rzemiosło najwyższej próby łączy współczesny design z klasycznymi tkaninami Etro. Rezultatem jest propozycja wnętrzarska, charakteryzująca się niepowtarzalnym stylem marki, który od zawsze uosabia elegancję, kreatywność i żywe wyczucie koloru.

Etro - inspiracje z dalekich podróży

Etro to firma rodzinna – założona w 1968 r. od początku specjalizuje się w tkaninach, szczególnie często korzystając z pochodzącego z Bliskiego Wschodu i wspomnianego już wzoru paisley (w Polsce znanego jako “wzór turecki”). Większość produkowanych przez Erto tkanin zawiera w sobie odniesienia do dalekich podróży i egzotycznych kierunków. Materiały, wykonanie i szczególny talent do nadruków sprawiają, że Etro jest wyjątkowe i niepowtarzalne.
Korzenie Etro Home Interiors są mocno osadzone w kulturze tekstylnej. W 1986 roku Etro wprowadził do oferty kolekcję akcesoriów i przedmiotów do domu, konsolidując w ten sposób swoją koncepcję stylu życia.
Oprócz tkanin i akcesoriów do domu, Etro ma też swoją kolekcję ubrań damskich i męskich, a także perfumy. Firmą zarządzają dzieci założyciela: Veronica, Jacopo i Kean Etro. Veronica zajmuje się kolekcją damską, Jacopo jest odpowiedzialny za akcesoria i tkaniny; a Kean – za zapachy i kolekcję męską.

Nowa tradycja

Trzeba przyznać, że Etro to marka jedyna w swoim rodzaju: to koczownicza opowieść, w której moc symbolicznego języka wyraża się poprzez mistrzowskie użycie tkanin i kwintesencję spopularyzowanego przez Etro wzoru. Kolekcja Etro Home Interiors doskonale uosabia dziedzictwo marki modowej oraz koncepcję Nowej tradycji, która łączy elementy klasyczne z eksperymentowaniem i innowacyjnością.
Na sukces Erto składają się rzemieślnicze know-how i odważne eksperymenty. W 2017 roku Etro i Jumbo Group rozpoczęły współpracę w celu produkcji i dystrybucji nowej linii Etro Home Interiors. Wnętrza Etro Home składać się będą z mebli i wyposażenia do salonu, jadalni, sypialni oraz mebli ogrodowych spójnych ze stylem, filozofią i dziedzictwem Etro, wypełnionych kolorami i wzorami. Nasycony kolorem paisley, motyw przewodni kolekcji, jest na nowo interpretowany po to, aby stworzyć sugestywną elegancję. Kolekcja łączy tradycję z innowacyjnością i historię ze współczesnością, opowiadając światu o Etro.

Social Media

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Zamknij
Wyślij Zapytanie