Zadzwoń teraz +48 535 700 161
Świat
Wyjątkowych
Wnętrz
Usługi
Luksusowych
Wnętrz
…

Il Loft

Il Loft

Il Loft – włoska firma stworzona przez Giorgia Saporiti w 1994 r. – to marka, która gwarantuje jakość od A do Z, od projektu, przez koncepcję i produkcję dopasowanych rozwiązań. Z jej usług korzystają celebryci sportu, muzyki i show-biznesu, a także przedsiębiorcy, kolekcjonerzy czy osobowości świata finansowego, dla których firma tworzy ekskluzywne wnętrza. To bez wątpienia najbardziej designerska marka niezwykle popularna w USA i w Japonii ze względu na jej niezrównaną jakość, wyrafinowany styl i niepowtarzalność projektów. Z produktów sygnowanych logo Il Loft korzystają najlepsi i najbardziej uznani architekci świata.

Kreatywny wizjoner Giorgio Saporiti

Giorgio Saporiti, którzy przez wiele lat był współwłaścicielem i dyrektorem artystycznym Saporiti Italia, przez 15 lat współpracował z Ottavio Missoni przy projektach modowych i produktach tekstylnych (dywany i gobeliny).
Saporiti od najwcześniejszych lat przejawiał ogromną wrażliwość – już jako dziecko podziwiał różnorodność kolorów, dźwięków i smaków natury. W dorosłym życiu oszołomiły go arcydzieła wielkich architektów, takich jak Gio Ponti i Marco Zanuso, Frank Lloyd Wright, Mies van der Rohe i Oscar Niemeyer.
Poszukiwanie piękna we wszystkich jego formach było tym, co zawsze motywowało Giorgio Saporiti. Ten zakochany w kolorach architekt i projektant stał się odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą i żywą “anteną” trendów w designie i modzie. Niektórzy mówią o nim nawet jako o „maszynie do generowania pomysłów” – dziś pewnie zyskałby zaszczytne miano trendsettera.
Jego świat tkanin, mebli i wnętrz wydaje się ciągle odnawiać; sam Saporiti ma niesamowitą zdolność do łączenia aktualnych trendów z ponadczasowością. Racjonalne, czyste linie są w stanie wywołać emocje, palety kolorów mieszają się ze sobą, połączenia są często niebezpieczne, ale zawsze zapewniają doskonałą harmonię. To cechy, które złożyły się na sukces jego irmy.

Il Loft: metoda w szaleństwie

Obecnie Il Loft posiada dziesiątki sklepów na pięciu kontynentach, a w nich tysiące produktów. Firma zaprojektowała wnętrza dla wielu celebrytów sportu, muzyki i show-biznesu, a także dla przedsiębiorców, kolekcjonerów, osobowości świata finansowego.
Jaki jest przepis na sukces przepis na sukces założyciela? Saporiti mówi, że projektować należy tak, aby wszystkie meble i wnętrza były odzwierciedleniem gustu i duszy klienta. W ten sposób klient będzie szczęśliwy, że w nich mieszka.
Wszystkie meble, dodatki i dekory Il Loft są projektowane i produkowane w fabryce Gallarate na zachód od Mediolanu. To tutaj zespół wyspecjalizowanych rzemieślników obrabia drewno, stal, tworzywa sztuczne. To tutaj wykwalifikowani eksperci tkają, kolorują, łączą tkaniny i tapicerują siedziska wyściełane poliuretanem lub dakronem. To wreszcie stąd zespoły projektowe wyruszają na cały świat – do Stanów, Rosji, Bliskiego Wschodu i wielu miejsc w Europie – aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Prawdziwa pasja i miłość do koloru, która zawsze charakteryzowała pracę Giorgio Saporiti, a także gwarancja produkcji opartej na rzemiośle w 100% Made in Italy sprawiają, że Il Loft jest pięknie sławi włoski design na całym świecie. Nie będzie przesadą, jeśli powiemy, że każdy mebel jest żywym świadkiem tego, jak tradycja i nowoczesność mogą się przyciągać, tworząc coś niesamowitego i niepowtarzalnego

Social Media

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Zamknij
Wyślij Zapytanie