Zadzwoń teraz +48 535 700 161
Świat
Wyjątkowych
Wnętrz
Usługi
Luksusowych
Wnętrz
…

Milldue

Milldue

Milldue to marka stworzona w 1976 r. przez Mario Brescacina – właśnie wtedy założył on firmę produkującą meble, która tego samego roku zadebiutowała na SAIE. Jej wyróżnikiem są technologia i jakość, co ma swoje odbicie w cenie, ale też wpływa na ogromną popularność marki wśród najlepszych architektów. Dzięki Brescacinowi świat łazienek, a także koncepcja i sposób postrzegania przestrzeni łazienkowej zostały całkowicie zrewolucjonizowane. W wizji Milldue łazienki to nie byle jakie pomieszczenie użytkowe, ale raczej „szczególne” miejsce, w którym dbamy o siebie. Dziś Milldue promuje dwie słynne łazienkowe marki: Noorth i Vitage.

Noorth

Noorth to synonim świeżości i prostoty, nowa marka, która bazuje na wieloletnim doświadczeniu Milldue. To koncepcja odpowiadająca na potrzeby międzynarodowych rynków i ludzi, którzy kochają przedmioty stworzone i wyprodukowane przez włoskich rzemieśliników, ale jednocześnie oczekują nowego sposobu prezentacji i nowatorskiego podejścia. Dostępne w sprzedaży linie reinterpretują tradycyjne środowisko łazienkowe wprowadzając do niego nowoczesne akcenty.
Kolekcje Noorth to ekskluzywne aranżacje, które doskonale dopasowują się do nowoczesnych łazienek. Dla Noorth ważny jest cały proces – od idei architektonicznej, przez projekty, aż po realizację.
Kolekcje Noorth są ponadczasowe i zawierają wszechstronne i funkcjonalne rozwiązania. Ale Noorth wykracza poza aspekty czysto funkcjonalne, bo najważniejsze zdaniem projektantów jest to, aby łazienki wpływały na dobre samopoczucie korzystających z nich osób poprzez harmonijną elegancją. Można powiedzieć, że Noorth wyraża innowacyjne podejście filozofii Milldue, dla której najważniejsze jest dobre samopoczucie osoby korzystającej z produktów firmy.

Vitage

Przemyślane rozwiązania, wyrafinowane i szlachetne wykończenia, ponadczasowe piękno – takie są kolekcje sygnowane znakiem Vitage. To nowy wymiar designerskich łazienek, w których miękkie i otulające kształty, czyste i proste geometrie oraz refleksy światła łączą się, aby nadać każdej łazience prawdziwie magiczną i czarującą atmosferę.
Stworzoną przez Milldue markę inspiruje zmienny współczesny styl życia, którego emanacją są praktyczne wnętrza łazienek. Charakterystyczny niepowtarzalny wygląd to spójna wizja, w której klasyczne elementy są reinterpretowane w duchu nowoczesności. Ta ekskluzywna oferta, doskonale wpisująca się w filozofię Vitage, została osiągnięta dzięki jakości Made in Italy i fachowemu rzemiosłu.

Social Media

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Zamknij
Wyślij Zapytanie