Zadzwoń teraz +48 535 700 161
Świat
Wyjątkowych
Wnętrz
Usługi
Luksusowych
Wnętrz
…

Nicoline

Nicoline

Nicoline to włoski producent komfortowych mebli wypoczynkowych – sof, kanap z regulowaną głębokością siedziska, łóżek i foteli – oraz akcesoriów wnętrzarskich. Firma powstała w latach 90-tych XX w. i od początku stawiała na jakość i dbałość o najdrobniejszy szczegół, co w połączeniu z topowym włoskim wzornictwem zmaterializowało się w luksusowych meblach i przedmiotach wyjątkowej urody. To jedna z tych marek, której meble wyglądają jak milion dolarów, ale dzięki rozsądnej i przystępnej polityce cenowej dość często pojawiają się w domach włoskiej wyższej klasy średniej. Dla Nicoline najważniejsze jest zawsze zadowolenie i satysfakcja klienta związane nie tylko z zakupionym meblem, ale też z całym procesem przed- i posprzedażowej obsługi klienta.

Nicola Palasciano: 9-latek na praktykach

Choć dziś może nam się to wydawać niewyobrażalne, założyciel marki Nicoline – Nicola Palasciano – swoją zawodową przygodę z meblami rozpoczął mając… 9 lat! Właśnie wtedy, w tak młodym wieku, trafił na praktyki do Industrial Group Natuzzi Italia. 6 lat zajęło mu uzyskanie pełnego zaufania Pasquale Natuzzi, CEO Natuzzi Italia. Natuzzi docenił pasję i oddanie pracy Nicoli i z czasem powierzył mu nadzór nad działem tapicerskim nad produkcją sofy skierowaną na rynek amerykański.
Nicola nie tylko nie zawiódł zaufania Natuzziego, ale też zebrał doświadczenia porzebne do tego, aby wystartować z własnym biznesem. W 1992 roku determinacja i wytrwałość Nicoli Palasciano w robieniu wielkich rzeczy doprowadziły go do stworzenia własnej marki: Nicoline. Jego celem stała produkcja wyjątkowych mebli wypoczynkowych, które na rynku będą wyróżniały się wzornictwem, materiałami i jakością wykonania.

Nicoline: bezkompromisowa jakość

Blisko trzydzieści lat później, Nicoline jest jedną z najważniejszych i najbardziej znanych firm produkcyjnych korzystających ze znaku Made in Italy. Marka jest synonimem jakości, dopracowania najdrobniejszych szczegółów i ciągłego poszukiwania innowacyjnych materiałów. Firma dąży do uzyskania produktu o ekskluzywnym designie i o podwyższonym standardzie, sygnowanego znakiem Made in Italy. Warto dodać, że Nicoline szczyci się awangardowym działem prototypów, który ściśle współpracuje z projektantami o międzynarodowej renomie.
W ofercie firmy można znaleźć sofy, łóżka i fotele, ale największą rozpoznawalność i poważanie na międzynarodowym rynku meblowym zapewniły jej sofy z regulowaną głębokością siedziska. Wszystkie meble Nicoline są wykonane z najlepszych i najbardziej luksusowych materiałów, a proces produkcji podlega bardzo surowym testom jakościowym. Zapewne z tego względu w Nicoline wszystkie fazy produkcyjne realizowane w ramach jednej fabryki, a dział produkcji korzysta z wiedzy i doświadczenia utalentowanych ekspertów kroju, szycia i tapicerki.

Social Media

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Zamknij
Wyślij Zapytanie