Zadzwoń teraz +48 535 700 161
Świat
Wyjątkowych
Wnętrz
Usługi
Luksusowych
Wnętrz
…

O nas

Kim jesteśmy?

Eksperci od spełniania marzeń

S&D Lux Interior Service to firma, która powstała z pasji, doświadczenia i zaangażowania dwóch osób: projektanta Sergeya Kovalenki i pośrednika nieruchomości premium Dariusza Przewockiego. Fascynują nas piękne, w każdym szczególe dopieszczone wnętrza. Jesteśmy ekspertami od spełniania nawet najbardziej szalonych marzeń. Połączyliśmy swoje siły, aby stworzyć kompleksową usługę dla najbardziej wymagających klientów.
Nasze wieloletnie doświadczenie, znajomość trendów i budowane od wielu lat relacje stanowią o unikatowości oferty S&D Lux Interior Service na rynku. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Sukces każdej naszej realizacji to współpraca najlepszych projektantów, kreatywnych architektów i rzetelnych wykonawców.

Sergey Kovalenko

Sergey Kovalenko jest projektantem i właścicielem firmy Coquille zajmującej się aranżacją wnętrz. Od blisko 20 lat zajmuje się projektowaniem luksusowych wnętrz i tworzeniem autorskich kolekcji mebli łazienkowych i oświetlenia. Realizował projekty dla klientów w Nowym Jorku, Moskwie, Baku i na południu Francji oraz w Polsce.

Dariusz Przewocki

Dariusz Przewocki jest pośrednikiem nieruchomości premium i dyrektorem zarządzającym firmy Crystal House, działającej w Polsce i za granicą od 2007. Od początku swojej kariery zawodowej zajmował się drogimi i luksusowymi apartamentami i rezydencjami. Autor bloga MrLuxury.pl, na którym publikuje informacje ze świata luksusu.

Social Media

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Zamknij
Wyślij Zapytanie