Zadzwoń teraz +48 535 700 161
Świat
Wyjątkowych
Wnętrz
Usługi
Luksusowych
Wnętrz
…

Oasis

Oasis

Oasis to ponad stuletnia firma rodzinna, charakteryzująca się odwagą, tradycją i silną tożsamością. Jest obecna na rynkach w ponad 25 krajach – w Rosji, Ukrainie, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Szwajcarii, Belgii i Stanach Zjednoczonych. Portfolio produkcyjne Oasis obejmuje szeroką gamę kolekcji mebli dla domu i łazienki; firma realizuje też duże projekty mieszkaniowe i usługowe.

Oasis: więcej niż meble

Jednak Oasis oferuje znacznie więcej niż tylko wybór mebli. Od swojego powstania w 1908 r. firma skupia się na dostarczeniu klientom kompletnego procesu aranżacji wnętrza inspirowanego życiem i stylem takich ikon, jak Coco Chanel czy Elsa Schiapparelli. Moda, modernistyczna architektura, stylizowane dekoracje – to świat Oasis. Dekoracyjne linie, żywe kolory i metale oraz zmysłowe kontury to cechy charakterystyczne epoki, w której żyły i tworzyły te postaci. Można je znaleźć również w kolekcjach Oasis, choć nie we wszystkich. W innych marka czerpie z dziesięcioleci wspaniałego włoskiego wzornictwa i architektury, od lat 30. do 50. XX wieku. Rzemiosło Made in Italy jest integralną częścią każdego produktu.
W ciągu ostatniego ćwierćwiecza Oasis zrealizowało projekty wnętrz dla klientów indywidualnych i komercyjnych, a także dla branży hotelarskiej. Firma współpracowała z wiodącymi profesjonalistami i markami w branży (m.in. Armani, Ermenegildo Zegna, Tiffany, Salvatore Ferragamo, Brooks Brothers). Dzięki temu dziś jest przygotowana do realizacji najbardziej ambitnych projektów na szytych na miarę.

Ponadczasowa elegancja

Produkty Oasis powstają w toku badań nad materiałami i projektami – dzięki temu firma jest zawsze o krok przed trendami. Ostatecznym celem jest zaspokojenie potrzeb i pragnień klientów z różnych kultur i środowisk.
Najważniejsze kolekcje Oasis to Luxury Collection i Master Collection. Ta pierwsza to oda do okresu art deco, czerpiąca inspirację z lat 20. i wyrafinowanych „salle de bains” będących nieodzowną częścią arystokratycznych willi z początku XX wieku. To zmysłowe arabeski, atmosfera wyrafinowania i połączenie różnych, acz zawsze szlachetnych materiałów. Z kolei Master Collection jest dedykowana łazienkom, które wymagają nowoczesnego i minimalistycznego smaku. Czystość i prostota to wiodące cechy definiujące tę linię. Synteza linii i prostych kształtów, jak w przypadku klasycznego greckiego posągu, tworzy duszę Master Collection. Jasne kolory, lakierowane powierzchnie i lustrzane, chromowane wykończenia nawiązują do współczesnego miejskiego ducha.

Meble i oświetlenie

Oprócz kolekcji łazienkowych Oasis wprowadziło do swojej oferty linię Home. Home to nowoczesne produkty o ostrych liniach oraz zimnych kolorach i materiałach, które składają się na minimalistyczny styl pasujący do kolekcji Master.
Kolejna propozycja to oświetlenie. Gra ono w architekturze szczególną rolę: umiejętnie dobrane może zmienić pomieszczenie, a zastosowane wzornictwo może wpłynąć na styl jego wykończenia. Kolekcja Oasis Lighting obejmuje wiele różnych materiałów, takich jak drewno, tkaniny, metal i kryształ; wszystkie produkty są wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły.

Social Media

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Zamknij
Wyślij Zapytanie