Zadzwoń teraz +48 535 700 161
Świat
Wyjątkowych
Wnętrz
Usługi
Luksusowych
Wnętrz
…

Pod klucz

Pod klucz

Realizacje „pod klucz” to najlepsza opcja współpracy z punktu widzenia klienta. W S&D Lux Interior Service jesteśmy ekspertami od takich projektów. Prowadzimy i nadzorujemy wszystkie etapy inwestycji. Jedynym zadaniem klienta jest akceptacja naszych pomysłów, a na koniec – radość z niepowtarzalnego wnętrza.

Etap 1

Poznajemy potrzeby

Każdy projekt zaczyna się od rozmowy o potrzebach i oczekiwaniach. Dopytujemy o preferowany styl wykończenia i ewentualne inspiracje. Wspólnie oglądamy przestrzeń do zagospodarowania. Omawiamy stronę funkcjonalną apartamentu lub domu. Wyposażeni w tę wiedzę przystępujemy do etapu drugiego, czyli projektowania.

Etap 2

Projektujemy niepowtarzalne wnętrze

Na tym etapie wyszukujemy niebanalne i unikatowe produkty do wykończenia wnętrza – tapety, tekstylia, kamień, meble, dywany, oświetlenie, akcesoria, ceramikę i armaturę łazienkową czy sprzęt kuchenny. W ten sposób powstaje projekt, którego wizualizacje są przedstawiane klientowi podczas spotkania. Nad projektem pracujemy do skutku – klient musi mieć w sobie przekonanie, że chodzi mu dokładnie o takie wnętrz, jakie ogląda na planszach.

Etap 3

Marzenie staje się rzeczywistością

Do akcji wkraczają nasze zaufane ekipy budowlane. Krzywe ściany, stara instalacja elektryczna, przełożenie orurowania, odcięcie gazu – nie ma dla nich zadań niemożliwych. W czasie, gdy oni przygotowują wnętrze na przyjęcie mebli, my organizujemy transport wszystkich elementów wykończenia wnętrza. Po zakończeniu prac budowlanych dokonujemy odbioru technicznego w imieniu klienta. To nasz ulubiony moment: gdy oddajemy klientowi klucze do jego wymarzonego domu!

Social Media

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Zamknij
Wyślij Zapytanie