Zadzwoń teraz +48 535 700 161
Świat
Wyjątkowych
Wnętrz
Usługi
Luksusowych
Wnętrz
…

Shake Design

Shake Design

Włoski Shake Design tworzy nowoczesne i funkcjonalne przedmioty o niepowtarzalnym stylu, które w niezwykle udany sposób godzą najlepszą tradycję rzemieślniczą z wyrafinowanymi i innowacyjnymi technologiami produkcji. Powstaje w ten sposób wyrób Made in Italy, będący odpowiedzią na potrzeby i gusta międzynarodowej publiczności. Estetyka w służbie wzornictwa i najwyższa jakość sprawiają, że Shake Design to ekskluzywne produkty, łączące stylistykę i funkcjonalność.

Marka odpowiedzialna społecznie

Oprócz niepowtarzalnych, nowoczesnych mebli i akcesoriów jednym z najważniejszych wyróżników marki jest jej społeczna odpowiedzialność. Wszystkie produkty Shake Design są produkowane w sposób przyjazny dla środowiska. Dzięki temu, że w procesie produkcji wykorzystywane są materiały i technologie o niewielkim wpływie na środowisko (Shake nie korzysta np. z nieobojętnych środowiskowo płyt MDF), ślad węglowy Shake Design jest stale ograniczany.
Sama fabryka – najnowocześniejsza i najbardziej ekologiczna we Włoszech – jest zasilana energią słoneczną, a w procesach produkcyjnych korzysta się przede wszystkim z wydajnych technologii przyjaznych środowisku. Stolarnia Shake korzysta z najnowszych i najbardziej zaawansowanych rozwiązań, dzięki czemu może tworzyć w 100% customowe wnętrza.
Dodatkowo, marka i jej produkty są silnie osadzone w regionie, w którym powstają – Mobile Veneto znane jest z przedsiębiorczości żyjących tu ludzi, a także z poszanowania dla przyrody i środowiska.

Shake Design: wartość pomysłów

Kreatywność, research i dbałość o szczegóły stanowią wytyczne i zasady projektowania podczas realizacji każdego projektu. Początkowa idea, którą zaczyna się od szkicu ołówkiem, staje się ostatecznie produktem wyjątkowym o najwyższej jakości.
Wszystkie meble są wykonane z naturalnie leżakowanego drzewa i barwione naturalnymi ekologicznymi farbami. Fronty SHAKE to tzw. “sandwich”, który zawiera 3 warstwy drewna + 2 warstwy metalu. To rozwiązanie, które przedłuża ich żywotność i zapobiega odkształceniom, do których z czasem może dochodzić w meblach drewnianych.
Dążąc do zrównoważenia funkcji i kształtu, stylu i komfortu, luksusu i rygoru, Shake Design kreuje współczesną koncepcję projektowania, która na nowo definiuje i wymyśla materiały, techniki i kontury. Ta nowa estetyka nabiera formy, a ponadczasowa elegancja inkorporuje tradycje i innowacje. W ten sposób produkty Shake Design stają się wypadkową poszukiwań w obszarach projektowania mebli, sztuki i mody.
Last but not least, ręczna produkcja Made in Italy przełamuje ideę standaryzowanego produktu, zapewniając wysoki poziom indywidualizacji. Niezastąpiona praca mistrzów rzemieślniczych nadaje autentyczności unikalnym, ręcznie robionym przedmiotom. W ten sposób tworzy się Shake Design: nowoczesne i funkcjonalne meble i akcesoria czerpiące z najlepszych rzemieślniczych wzorców.

Social Media

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Zamknij
Wyślij Zapytanie