Zadzwoń teraz +48 535 700 161
Świat
Wyjątkowych
Wnętrz
Usługi
Luksusowych
Wnętrz
…

SM Living Couture

SM Living Couture

SM Living Couture to przedsiębiorstwo założone przez Gianpiero Pansittę. To bez wątpienia jedna z najbardziej renomowanych firm w sektorze mebli i akcesoriów do luksusowych apartamentów i domów. Jedną z najmocniejszych stron marki SM Living Couture są jej podejście i możliwości produkcyjne – za każdym stworzonym meble stoi starannie zaplanowany proces, a wszystkie prace są realizowane przez wykwalifikowanych włoskich rzemieślników.

Współpraca z najlepszymi rzemieślnikami 

SM Living Couture zawsze była doceniana za rzemieślnicze mistrzostwo, zwłaszcza jeśli chodzi o produkcję tapicerki. Każda kolejna kolekcja zaskakiwała, a ciągły research mający na celu ulepszanie metod produkcji dawały niesamowite rezultaty: powstawały meble, które z miejsca podbijały serca miłośników luksusu na całym świecie, nawet w Chinach.
Oprócz mebli produkowanych seryjnie, SM Living Couture ma również dział projektów realizowanych na zamówienie. To tam powstają meble i akcesoria, które są odpowiedzią na oczekiwania konkretnych klientów. Tym samym firmie można zlecić wykonanie unikalnych mebli, które będą spełnieniem czyichś marzeń o wystroju konkretnego wnętrza. Z możliwości realizacji mebli na zamówienie korzystają nie tylko bogaci prywatni inwestorzy, ale też najelegantsze hotele na całym świecie.

SM Living Couture: marka światowa 

SM Living Couture zdobywa coraz większą sławę na całym świecie, a współpraca marki z topowymi projektantami z całego świata materializuje się w postaci niesamowitych, luksusowych mebli, będących odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Mistrzostwo rzemieślników pracujących dla firmy i ponadczasowy design sprawiają, że meble sygnowane logo firmy znalazły swoje miejsce w najbardziej ekskluzywnych wnętrzach na całym świecie. To bez wątpienia jedna z tych marek, które warto wziąć pod uwagę na etapie projektowania wystroju wymarzonych luksusowych wnętrz.

Social Media

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Zamknij
Wyślij Zapytanie