Zadzwoń teraz +48 535 700 161
Świat
Wyjątkowych
Wnętrz
Usługi
Luksusowych
Wnętrz

Świat luksusowych wnętrz na wyciągnięcie ręki!

Luksusowe wykończenie wnętrz to usługa, której popularność w Polsce rośnie z roku na rok. Coraz więcej osób stać na kupno wyjątkowego apartamentu czy domu z potencjałem, ale zakup potwierdzony aktem notarialnym to dopiero początek drogi. Zwykle kolejnym krokiem jest urządzenie wnętrz w taki sposób, aby idealnie pasowały do nowych właścicieli. 

Jako biznesmeni od lat pracujący z najbardziej wymagającymi klientami doskonale wiemy, że najwygodniej jest zlecić ekskluzywne wykończenie apartamentu czy rezydencji komuś, kto ma wiedzę, kontakty i zasoby do wykonania takiego zadania od A do Z. Komuś takiemu, jak my!

cohen gallery 10 1Kim jesteśmy?

S&D Design to koncept, za którym stoi dwóch pasjonatów nieruchomości: projektant Sergey Kowalenko i pośrednik Dariusz Przewocki. 

Sergey to designer obecny na rynku od 25 lat; w swoim CV ma realizacje między innymi w Nowym Jorku, Dubaju czy Moskwie. Jest właścicielem firmy Coquille, projektuje luksusowe wnętrza, a do tego tworzy autorskie kolekcje mebli łazienkowych i oświetlenia. 

Z kolei Darek to jest pośrednikiem nieruchomości premium i właścicielem firmy Crystal House, działającej w Polsce i za granicą od 2007. Od początku swojej kariery zawodowej zajmował się drogimi i luksusowymi apartamentami i rezydencjami. Darek spełnia się też jako autor bloga MrLuxury, na którym publikuje informacje ze świata luksusu.

Każdy z nas od lat działa z sukcesami w swojej branży. Każdy z nas wnosi coś innego, ale tylko razem jesteśmy w stanie stworzyć nową jakość na rynku luksusowych aranżacji mieszkań, apartamentów i domów. Nasze doświadczenie, wiedzę i know-how pieczołowicie gromadziliśmy przez długi czas i teraz jesteśmy gotowi, aby spełniać nawet najbardziej zaskakujące marzenia naszych klientów. 

Showroom w Wilanowie – jedyne takie miejsce w Warszawie

Gdy jakiś czas temu połączyliśmy siły wiedzieliśmy, że chcemy stworzyć miejsce, jakiego jeszcze nie było. W naszym showroomie miały pojawiać się topowe światowe marki, tworzące luksusowe meble i akcesoria do ekskluzywnych wnętrz. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z Visionnaire, Shake Design, SCIC, Fendi Cucine, Milldue, Devon & Devon, Longhi czy Poltrona Frau. To absolutne crème de la crème w świecie aranżacji wnętrz i najlepszy design Made in Italy. 

W naszym showroomie można obejrzeć czy zamówić praktycznie wszystko, co może posłużyć do wykończenia nieruchomości: meble, armaturę, ceramikę, dywany, tkaniny, podłogi, tapety, oświetlenie, kuchnie… słowem wszystko. Świadczymy też pełną usługę aranżacji wnętrz w wersji VIP.

Usługa pod klucz dla najbardziej wymagających

Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli nie tylko zamówić u nas meble, ale również całą usługę luksusowego wykończenia w wersji premium. To oznacza, że towarzyszymy im na każdym etapie podróży ku nowej przestrzeni zaaranżowanej w taki sposób, aby odpowiedzieć na ich potrzebny. 

Na początku spotykamy się, żeby poznać potrzeby naszego klienta, zapoznać się z projektem apartamentu czy domu; ustalamy też budżet. Kolejnym krokiem jest przygotowanie zestawu inspiracji (czyli moodboard), który pomaga nam zarysować ogólny charakter wnętrza.

Gdy klient zaakceptuje nasze rozwiązania, przygotowujemy projekty dla każdego pomieszczenia (materiały wykończeniowe, meble, oświetlenie, ceramikę, armaturę, akcesoria, etc.), budżetujemy je i tworzymy harmonogram. Fanom nowinek technologicznych możemy zaoferować innowacyjne rozwiązania smart home. 

Nadzorujemy też realizację całości przez nasze własne ekipy. Klient ma jedynie zaakceptować efekt finalny i cieszyć się niepowtarzalnym wnętrzem. 

Zamknij
Wyślij Zapytanie