Zadzwoń teraz +48 535 700 161
Świat
Wyjątkowych
Wnętrz
Usługi
Luksusowych
Wnętrz
…

Visionnaire Home Philosophy

Visionnaire Home Philosophy

Visionnaire to stosunkowo młoda luksusowa włoska marka, która od samego początku swojego istnienia znana jest z unikatowości wzornictwa i arystokratycznego zacięcia. Przez wielu uważana za najbardziej pożądaną włoską markę – jest top of the top w segmencie premium; została stworzona po to, aby zaspokajać potrzeby i oczekiwania najbogatszych ludzi świata. Dlatego w swoich projektach i produktach korzysta z najrzadszych i najdroższych materiałów, dzięki czemu jej klienci mają pewności unikatowości swoich wnętrz, od sztućców i talerzy, przez dywany i tekstylia, po meble i dekoracje. Założona w Bolonii przez IPE w 1959 r. jest punktem odniesienia dla ekskluzywnych produktów wnętrzarskich spod znaku Made in Italy. Obecna w ponad 55 krajach na całym świecie, dzięki S&D Group zawitała też do Polski.

Visionnaire - z ziemi włoskiej na cały świat

Luksusowe wykończenie apartamentów to więcej niż rzemiosło, to prawdziwa sztuka. Wyczucie potrzeb klienta, znajomość najlepszych materiałów i produktów oraz umiejętne połączenie wszystkich elementów w całość to zadanie projektanta. Ale to tylko jedna strona medalu. Drugą – równie ważną – są meble, akcesoria i dodatki, którymi dysponuje. Nie od dziś wiadomo, że najbardziej wymagający klienci nie lubią chodzić na kompromisy. To właśnie dla nich powstała Visionnaire.
Visionnaire to marka, której włoski rodowód został twórczo przetworzony przez projektantów-wizjonerów z całego świata. Od 2004 r. można mówić o unikatowym i eklektycznym stylu, który – choć kosmopolityczny – w każdym elemencie ujawnia swoje włoskie korzenie i który za cel postawił sobie poszukiwanie współczesnego piękna.
Wartości marki odzwierciedla odpowiedzialne podejście do wykorzystywanych materiałów. Dla Visionnaire pracuje ponad 30 lokalnych fabryk zlokalizowanych na terenie Włoch. To właśnie one, rękami lokalnych rzemieślników, tworzą niepowtarzalne meble i akcesoria.

Wnętrza szyte na miarę

Do każdego wnętrza Visionnaire podchodzi kompleksowo. Nie ma znaczenia, czy do zagospodarowania jest przestrzeń mieszkalna, biurowa czy rekreacyjna – Visionnaire pozwala zaaranżować przestrzeń w taki sposób, aby dopasowała się ona do osobowości, potrzeb i gustu zamawiającego.
Jakie są meble marki Visionnaire? Unikatowe, nowoczesne i o doskonałym wzornictwie, dzięki czemu firma stała się liderem na rynku mebli luksusowych. Nie będzie nadużyciem stwierdzenie, że Visionnaire to więcej niż meble – to całościowe rozwiązanie szyte na miarę. Z tego względu brand mebluje nie tylko prywatne domy, ale też współpracuje z deweloperami, hotelami, restauracjami, producentami jachtów, a nawet małych i średnich jetów. W swoich realizacjach Visionnaire wciela w życie filozofię marki: w projekcie najważniejsze nie są meble, ale sposób życia osoby, która będzie z nich korzystała.
Obecnie, w ofercie Visionnaire jest ponad 2 tys. artykułów zaprojektowanych przez zespół najlepszych włoskich i zagranicznych projektantów. Tak duży asortyment pozwala tworzyć ekskluzywne wnętrza w prawdziwie światowym stylu. Spektakularne realizacje zapierają dech w piersiach i stają się dumą każdego właściciela apartamentu czy domu wyposażonego przez Visionnaire.

Social Media

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Zamknij
Wyślij Zapytanie